پاتایا

پاتایا
جاذبه ها
خانه مقدس حقیقت پاتایا
باغ وحش ببرها
جزیره مرجانی پاتایا
مینی سیام پاتایا

 

دهکده ماهیگیری خواب آلودی بود که با شروع جنگ ویتنام بین آمریکا و ویتنام،ارتش آمریکا برای استفاده لجستیک جنگ و ایجاد پایگاه ، نزدیک این شهر فرودگاهی ساخت و این شهر محلی شد برای ورود افراد فقیر تایلندی برای بدست آوردن کسب و کار و در واقع صنعت گردشگری در این شهر از آن زمان آغاز شد .

امروزه شهر ساحلی پاتایا در 148 کیلومتری جنوب شرقی تایلند از اصلی ترین مقاصد گردشگری سرزمین لبخند است .

سواحل پاتایا با شن های طلایی که تلالو ویژه ای به آن می بخشند و شاید نظیر آن در هیچ کجای جهان یافت نشود،مهمترین جذابیت توریستی این شهر است .

اگر به ماجراجویی در پاتایا بپردازید بی تردید طوطی ها ، میمون ها ، تمساح ها ،ببرها و مارهایی خواهید دید که معرف حیات وحش استوایی این شهر هستند .

شلوغ ترین فصل در پاتایا ، زمان سال نو میلادی و عید کریسمس است . اگر در این هنگام خود را به پاتایا برسانید ، می توانید در این جشن ها شرکت کنید. سواحل سنترال رود و پاتایا بیچ ، بسیار شلوغ هستند اما شمال شهر پاتایا ، سواحل خانوادگی بهتری از جمله ساحل جامتین دارد که محل مناسبی برای اقامت خانواده ها است .

در سواحل آفتابی این شهر از سایبان گرفته تا اسباب و لوازم ورزش های آبی را می توانید اجاره کنید . بخش اعظمی از مردم پاتایا از طریق صنعت گردشگری این شهر امرار معاش می کنند .

 

شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
پوکت
پوکت
هواهین
هواهین
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com