مادرید

مادرید
جاذبه ها
کاخ سلطنتی(Royal Place)
پارک بوین رتیرو
موزه ی پرادو
موزه رنا سوفیا
میدان پلازا

مادرید Madrid 

مادرید، پایتخت، مرکز سیاسی و بزرگترین شهر اسپانیاست . این شهر در کنار رودخانه ی مانزانارس (manzanares)

تور اسپانیا ، تور مادرید

در مرکز کشور ، بین ایالات مستقل و خودمختار کاستیل- لئون (Castile_Leon) و کاستیل لامانچا (Castile – La Mancha) قرار دارد. به دلیل بازده اقتصادی، سبک و شیوه ی استاندارد زندگی و میزان خرید و فروش، این شهر مرکز اصلی و عمده ی مالی شبه جزیره ی ایبریاست. ادارات مرکزی و دفاتر بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا نیز در این شهر قرار دارد.

تور اسپانیا، تور مادرید

ایالت کوچک مادرید، منطقه ای در حدود هشت هزار کیلومتر مربع- یعنی کمتر از دو درصد از کل اسپانیا است-شهر مادرید، 600 تا 1000 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. آب و هوای مدیترانه ای با زمستانهای سرد و دمایی که گاهی به زیر صفر میرسد، از ویژگی های شهر مادرید است. در طول سال ، اغلب  3 بار برف میبارد. تابستانها گرم است و دما معمولاً حدود 30 درجه ی سانتیگراد (در تیرماه) است و گاهی به 40 درجه هم میرسد. به دلیل ارتفاع و آب و هوای خشک، در این شهر هم مثل بیشتر شهرهای ایران، تفاوت دمای شب و روز، زیاد است. زمستان و تابستان، خشکترین فصول سالند و بارندگی، اغلب در بهار و پاییز اتفاق می افتد. متوسط بارندگی سالانه ی مادرید 436 است.

تور اسپانیا ، تور مادرید

برخی نقاط دیدنی

آثار تاریخی زیادی در این شهر وجود دارد، از جمله : کاخ سلطنتی (Royal Place)، خانه ی اپرا (Teatro Real)، پارک بوین رتیرو 1631(Buen Retiro)، ساختمان کتابخانه ی ملی (قرن 19)، موزه ی باستان شناسی، موزه ی پرادو که یکی از بهترین مجموعه های هنری دنیاست- موزه تیسن- برنمیسزا(Thyssen-Bornemisza)و موزه ی مای مرکزی هنر رنا سوفیا (Reina Sofia) – که موزه ی هنر مدرن است.

تور اسپانیا ، تور مادرید

 

 

شهرها
مادرید
مادرید
بارسلونا
بارسلونا
سویل
سویل
کوردوبا
کوردوبا
گرانادا
گرانادا
والنسیا
والنسیا
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
راهنمای سفر به مادرید راهنمای سفر به اسپانیا جاذبه های گردشگری مادرید جاذبه های گردشگری اسپانیا دیدنیهای اسپانیا دیدنیهای مادرید تور اسپانیا تور مادرید مادرید تور

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com