ایگاسو

ایگاسو

ایگاسو:

فوز دو ایگاسو ( دهانه رود ایگاسو) نام شهری است که در مرز آبشار های ایگاسو قرار گرفته است. ایگاسو یکی از شهر های بزرگ استان یارانا است.جمعیت شهر حدود 36500 نفر و در 650 کیلومتری غرب کوریتیبا ( مرکز استان پارانا) قرار گرفته است.

از مهمترین ویژگی های شهر ایگواسو گردشگری و تنوع فرهنگی است. حدود 80 ملیت بااکثریت ایتالیایی، پرتغالی، چینی، پاراگوئه ای و آرژانتینی در این شهر زندگی میکنند. پایه اقتصاد این شهر گردشگری است و بعد از آن تجارت و خدمات نیز  در سال های اخیر توسعه یافته است.

بر اساس تحقیقاتی که تواسط موسسه گردشگری برزیل (Embratur) انجام شده در سال های اخیر ایگاسو بعد از ریو پربازدید کننده ترین گردشگری  تفریحی در برزیل بوده است. بر اساس گزارش روزنامه گاردین، گردشگران بریتانیایی ایگاسو را به عنوان محبوب ترین مقصد گردشگری انتخاب کردند و شبکه CNN ایگاسو را فهرست 14 مقصد رمانتیک دنیا فرار داد.

اقلیم ایگاسو جنب حاره است و دو فصل دارد: تابستان گرم و مرطوب و زمستان سرد و خشک. متوسط دمای سالانه 23 درجه سانتی گراد است و در تابستان به 40 درجه و در زمستان به 5-  درجه میرسد. در اکثر زمانهای سال ایگاسو آفتابی است.

 

شهرها
سائوپائولو
سائوپائولو
ایگاسو
ایگاسو
ریودوژانیرو
ریودوژانیرو
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
جاذبه های برزیل تور برزیل ایگاسو تور دیدنی های ایگاسو برزیل

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com