سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
کیپ تاون
کیپ تاون
پرتوریا
پرتوریا
دوربان
دوربان
پورت الیزابت
پورت الیزابت

گلد ریف سیتی ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

گلدریف سیتی ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

 این معدن طلا در حومه ژوهانسبورگ واقع شده است .  این مکان یه شهرک سرگرمی و بازی طراحی شده است و امکانات مختلفی دارد  از جمله : وسایل بازی کودکان ، حیات وحش ، محل اجرای رقص بومی ، مغازه های صنایع دستی ، رستوران و از همه مهمتر بازدید از معدن طلا و مراحل استخراج طلا و سپس ساخت شمش .

برای بازدید از معدن طلا ابتدا باید به یک کلاه ایمنی و چراغ مجهز شوید . بعد که توسط یک آسانسور بزرگ به عمق 260متری زیر زمین رفتید تازه معنی مرگ و زندگی را یکجا تجربه می کنید. 

فضای درون معدن به همان صورت گذشته حفظ شده است  و بازار آلات و وسایل قدیمی نیز در آن به چشم میخورد . در گوشه و کنار آن نیز مجسمه های کارگران در حال کار دیده می شوند. 

در خروجی غار به سمت مراکز خرید و صنایع دستی  باز می شود . مجسمه ها ، ظروف و قاب های چوبی ، سنگی و مسی ، گردنبند و دستبند های بدل بسیار زیبا ، سنگ های نیمه قیمتی و ظروف حصیری ، ناخودآگاه گردشگران را برای یک خرید حسابی وسوسه می کند . با خروج از مرکز خرید ، یک گروه رقص با لباس های شاد و زیبای محلی با سازهای کوبه ای و بسیار مهیج یک رقص اصیل آفریقایی از مهمانان پذیرایی میکنند. پی این جاذبه گردشگری را حتما در لیست مکان های دیدنی برنامه سفر خود به آفریقای جنوبی قرار دهید.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
دیدنی های ژوهانسبورگ جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی تور آفریقای جنوبی

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com