سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
کیپ تاون
کیپ تاون
پرتوریا
پرتوریا
دوربان
دوربان
پورت الیزابت
پورت الیزابت

استادیوم های ژوهانسبورگ

استادیوم ساکرسیتی:

این استادیوم که در منطقه سوتو قرار دارد، با ظرفیت 97736 نفر، بزرگترین استادیوم در قاره آفریقا ست. این استادیوم در محلی قرار دارد که نلسون ماندلا پس از آزادی از زندان نخستین سخنرانی هایش را انجام داد . این استادیو در سال 1989 تاسیس و در سال 2009 بازسازی شد.

ورزشگاه الیس پارک:

این ورزشگاه چند منظوره، در سال 1928 تاسیس و در سال 2009 بازسازی شد. این استادیوم میزبان جام جهانی را گبی در سال 1955 و جام جهانی  فوتبال 210 بوده است. ظرفیت این ورزشگاه 62567 نفر است. این مجموعه  اولین استادیومی بود که مالکی  سیاه پوست داشت.

استادیوم ژوهانسوبورگ:

این استادیوم در سال 1992 بازگشایی شده و ظرفیت آن 37500 نفر است. در اصل استادیوم دو میدانی است، اما مسابقه های فوتبال و راگبی نیز در آن برگزار میشود.

استادیوم یوجی:

این چند منظوره بیشتر برای مسابقه های راگبی استفاده میشود، همچنین سالن تمرین رسمی برای جام جهانی فوتبال 2010 نیز بوده است. دانشگاه ژوهانسبورگ مالک اصلی این استادیوم است.

استادیوم بی ای دی وست و اندریس:

این استادیوم با ظرفیت 34000 نفری در سال 1965 ساخته شده و مسابقه های جهانی کریکت سال 2003 در این استادیوم برگزار شده است.

استادیوم چند منظوره الکساندرا:

این استادیوم و پنج هزار نفری چند منظوره ، اکنون مسابقه های فوتبال استفاده میشود.

سالن استاندارد دارد و به صورت سرپوشیده، پنج  هزار نفر ظریفت دارد و مسابقه های و کنسرت های مختلفی در آن برگزار میشود. 

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
تور آفریقای جنوبی استادیوم های ژوهانسبورگ جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی دیدنیهای آفریقای جنوبی راهنمای سفر به آفریقای جنوبی تور آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ تور ژوهانسبورگ جاذبه های گردشگری ژوهانسبوگ دیدنیهای ژوهانسبورگ راهنمای سفر به ژوهانسبورگ

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com