سایر شهرها
پکن
پکن
گوانگجو(گوانگ ژو)
گوانگجو(گوانگ ژو)

شهر قدیمی زاجیاجیاو 

 

بسیاری از شهرهای قدیمی دنیا از بین رفته اند و ما فقط می توانیم نام آن ها را بشنویم یا از اکتشافات باستان شناسان ، تصویر این شهرها را در ذهن خود تصور کنیم . اما اینجا یعنی در شانگهای چین شما می توانید یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان را در حالی که زنده و پویا به حیات خود ادامه می دهد ، ببینید . 

 

جاذبه های چین

 

این منطقه از چین بسیار مشهور است چرا که 1700 سال است که با تاریخ مردم چین و شانگهای همراه بوده است و در کتب تاریخی شان از آن زیاد نام برده شده است!

از نظر مساحت زاجیاجیاو چندان بزرگ نیست و حدود 47 کیلومتر مربع مساحت دارد. قایق عمده ترین وسیله نقلیه مردم زاجیاجیاو است که برای تردد بین کوچه ها و مناطق این شهر از ان استفاده می کنند به همین دلیل ما نام آن را ونیز دوم دنیا قرار داده ایم.

 

جاذبه ها و دیدنی های چین

 

شهر قدیمی زاجیاجیاو را ونیز شرق می گویند 

علاوه بر محیط سراسر آب در شهر تاریخی زاجیاجیاو چین، می توانید توده های گیاهی زیادی نیز در لابلای آب ها و مکان ها مشاهده کنید که به طراوت محیط بیشتر کمک کرده اند و مردم را بیشتر به سمت خود کشیده اند.

 

جاذبه ها و دیدنی های چین

 

عموما قایق هایی که در این مخل برای تردد استفاده می کنند به دو صورت سایه بان دار و بی سایبان هستند که مدل سایبان دار برای روزهای بارانی بسیار مناسب است اگر بیم خیس شدن داشته باشید!

 

همیشه وقتی در حال پارو زدن هستید بسیاری از پاروزنان دیگر هم در این محل مشاهده می کنید که هر کدام به هدفی با چهره خاص چینی ها و لبخند به لب در حال پارو زدن هستند.

 

جاذبه ها و دیدنی های چین

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com