سایر شهرها
پنانگ 
پنانگ 
پوتراجایا
پوتراجایا

شهرک گنتینگ کوالالامپور

پس از حضور در همهمه و زندگی شهری کوالالامپور ، برای استراحت و تفریح ، بهترین مکان بلندی های گنتینگ است در 50 کیلومتری کوالالامپور ، شهرک توریستی تفریحی گنتینگ با ارتفاع 2 هزار متری از دریا و آب و هوای خنک و مطبوع ، ترکیبی از مراکز تجاری ، تفریحی و هتل های متعدد را به وجود آورده است . 

برای رسیدن به ارتفاعات گنتینگ ، هیجان انگیزترین راه ، استفاده از تله کابین 38 /3 کیلومتری آن است که بلندترین و سریع ترین تله کابین آسیای جنوب شرقی به شمار می رود . 

هر چه تله کابین به گنتینگ نزدیک می شود ، شما نیز به جنگل های استوایی سبز و شاد و مه زیبایی که این منطقه را پوشش داده است ، نزدیک تر می شوید و برای اولین بار هوایی سرد را در کشور گرمسیر مالزی تجربه می کنید . 

به شهرک گنتینگ که برسید فروشگاه ها و رستوران های متنوع ، گلخانه گل های گرمسیری که در مسیر تپه ها قرار گرفته اند ، پارک گنتینگ با مسیر بسته و باز ، میدان مسابقه که نمایش های سالانه در آنجا برگزار می شود ، زمین گلف و تفریحگاه عمومی ، خستگی زندگی شهری را از شما دور خواهند کرد . 

برای اقامت نیز پنج هتل متفاوت با بیش از ده هزار اتاق که یکی از بزرگ ترین مجموعه هتل های جهان به شمار می روند ، پپذیرای شما خواهند بود . 

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
شهرک گنتینگ کوالالامپور راهنمای سفر به کوالالامپور جاذبه های گردشگری کوالالامپور دیدنی های کوالالامپور

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com