سایر شهرها
مسکو
مسکو

شب های سفید سن پترزبورگ

شب های سفید سنت پترزبورگ:

 یک پدیده نادر طبیعی است.اگر خرداد ماه خود را با تور روسیه به سنت پترزبورگ برسانید میتوانید این پدیده  نادر را نزدیک ببینید.

پدیده شب های سفید های سفید در مناطق نزدیک به قطب شمال کره زمین به علت طولانی بودن روزها اتفاق می افتد و داستان آن در سنت پترزبورگ از این قرار است که هر ساله در اوایل تابستان به دلیل  بسیار طولانی  شدن  زمان تابش آفتاب شب فرو نمی رود. 

اگر در این ایام در شهر سنت پترزبورگ باشید، شب را نخواهید دید، بلکه همه مدت شبانه روز، هوا یا روشن است و یا گرگ و میشی صبحگاهی دارد. از این رو اوایل فصل تابستان این شهر را ، "شب های سفید" میگویند.

از حدود 8 تا 9 میلیون گردشگری که سالانه با تور سن پترزبورگ به این شهر می آیند، تعداد زیادی در ایام تابستان و صرفاً برای دیدن این شگفتی طبیعت به این شهر روسی سفر میکنند. 

هرچند که این روزهای طولانی تابستان ونداشتن صبح برای مردم سنت پترزبورگ کم خوابی آورده است اما برای گردشگران، فرصتی بیشتر را ایجاد کرده تا از زیبایی های این شهر استفاده کنند.پیاده روی در هوای گرگ و میش تابستان در خیابان های سنت پترزبوگ، یکی ازشیرین ترین بخش های  تور روسیه و سفر به آن میباشد. در این شب ها حضور کشتی ها روی آب های مجاور وتراکم گردشگران، اشتیاق گشت و گذار در شهر را بیش تر میکند.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
راهنمای سفر به سن پترزبورگ جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ جاذبه های گردشگری روسیه دیدنیهای روسیه دیدنیهای سن پترزبورگ تور سن پترزبورگ مسکو روسیه تور تور روسیه راهنمای سفر به روسیه شبهای سفید سن پترزبورگ گشت سن پترزبورگ شب های سفید سنت پترزبورگ

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com