سایر شهرها
مسکو
مسکو

موزه هرمیتاژ

موزه هرمیتاژ:

در حقیقت یکی از ارزشمند ترین موزه هایی است که هر انسانی می تواند در دوران عمر خور ببینید. این موزه بزرگترین موزه روسیه و سومین موزه بزرگ جهان پس از موزه های انگلستان و لوور است.

ساختمان اصلی موزه در ابتدا کاخ زمستانی تزار ها بود که بعد ها کلکسیون شخصی کاترین شد و در زمان لنین نیز به عنوان موزه ملی برای بازدید عموم مورد استفاده قرار گرفت. کاخ های این موزه و تالارهای مجللی که مزین به باارزشترین آثار هنری تاریخ بشری است که حیرت شما را برخواهد انگیخت.

این موزه عظیم 1786 درب، 1945 پنجره و 1057 سالن دارد و نزدیک به 3 میلیون اثر هنری تراز اول جهان را در خود جای داده است در عظمت این موزه همین بس که اگر میخواهید در برابر هر اثر فقط یک دقیقه بایستید، باید بیش از 11 به تماشای این موزه زیبا بپردازید.

مسلماً فرصت شما برای تماشای  این موزه  در تور روسیه ، 11 سال نیست، بنابراین ناگریز به انتخاب هستید شما میتوانید معروف ترین آثار را انتخاب کنید. مثلاً آثار لئوناردو داوینچی، رافائل، پیکاسو ، میکل آنژ و یا به سالن تمدن ایران باستان، روم و یونان باستان و مصر قدیم و چین بروید.

در سالن تمدن ایران باستان این موزه دیدنی، فرش "پازیریک" که با قدمت بیش از دو هزار سال، قدیمی ترین فرش دنیاست، در معرض دید گردشگران قرار گرفته است. 

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
راهنمای سفر به روسیه راهنمای سفر به سن پترزبورگ جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ جاذبه های گردشگری روسیه دیدنیهای روسیه دیدنیهای سن پترزبورگ تور سن پترزبورگ مسکو روسیه تور تور روسیه موزه هرمیتاژ موزه آرمیتاژ موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ موزه آرمیتاژ سن پترزبورگ راهنمای موزه هرمیتاژ

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com