سایر شهرها
استانبول
استانبول
انتالیا
انتالیا
آنکارا
آنکارا
کاپادوکیا
کاپادوکیا

بازارهای کوش آداسی

بازارهای روز کوش آداسی:

این بازار ها در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی هستند و کمتر گردشگری را می توان پیدا کرد که سری به این بازارها نزنده باشد در تور ترکیه اکثر مسافران علاقه ی بسیاری به دیدن این بازارها دارند البته بازدید از این بازارها بستگی به این دارد که چه روزی از هفته را در برنامه سفر خود به سراغ آنها بروید.

کوش آداسی سه بازار محلی دارد. روزهای سه شنبه و جمعه، بازار تره بار برقرار است. اگر به سه شنبه بازار بروید، خواهید دید که بوی ماهی تازه و سبزیجات محلی و میوه های فصلی تمام بازار را پر کرده است. فروشنده های این بازار، مردم بومی منطقه هستند که محصولات تازه خود را به سه شنبه بازار می آورند و می فروشند.

جمعه بازار هم بازار سبزیجات و میوه هاست؛ اما بازاری به مراتب بزرگ تر، متنوع تر و شلوغ تر از سه شنبه بازار. در جمعه بازار به هیاهوی بیشتری برپاست و محصولات را نیز به قیمتی ازرانتر می توانید بخرید.

برای رفتن به این بازارها می توانید سوار مینی بوس هایی شوید که از ایستگاه "ساحل بانوان" به مقصد این بازار حرکت میکنند.

در چهارشنبه بازار اما پوشاک عرضه میشود. در این بازار میتوانید پوشاکی با تولید محلی با کیفیت و ارزان بخرید. این بازار در نزدیکی ایستگاه مینی بوس مرکز شهر است و در آن میتوانید کفش و لوازم آرایشی و حتی لوازم خانگی را هم پیدا کنید.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
تور تور کوش آداسی تور ترکیه کوش آداسی ترکیه جاذبه های کوش آداسی دیدنی های ترکیه

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com