سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
پوکت
پوکت
هواهین
هواهین
کرابی
کرابی

سواحل اطراف جزیره ساموئی

سواحل اطراف جزیره ساموئی

 

ساموئی جزیره کوچک استوایی است که برای هر سلیقه ای زیبایی در بر دارد و به علت کوچکی دسترسی ببه کلیه نقاط جزیره از طریق جاده حلقه ای اطراف جزیره بسیار آسان است با این حال در زیر اطلاعات کلی سواحل ارائه می شود :

1 – Bophut  (باپوت ) باپوت در خلیج کوچک و آرامی در شمال جزیره واقع شده است که خیابان  Fisherman village  ( دهکده ماهیگیران ) در این ساحل قرار گرفته که بهترین رستوران های دریایی و بوتیک ها را در اینجا می یابید . منطقه ای ارزان که تنها 10 دقیقه از چاونگ فاصله دارد . 

2 – Chaweng ( چاونگ ) شلوغ ترین منطقه جزیره که تقریبا دارای کلیه موارد مورد نیاز در طول اقامت در جزیره هست که دارای ساحل شنی سفید ، مغازه های خرید،هتل های فراوان ، رستوران مطابق با هرگونه بودجه است . 

سمت جنوب ساحل چاونگ ساحل جدایی به نام چاونگ نوی که بسیار زیباست و دسترسی به آن آسان تر است . 

3 – Chaweng mon  ( چاونگ مون ) این ساحل در شمال چاونگ قرار گرفته است و تازگی هتل های معروفی این قسمت زیبا را برای ساخت هتل های خویش انتخاب نموده اند. ساحلی زیبا ، دریایی آرام و رستوران هایی زیبا و نزدیکی به ساحل چاونگ باعث شهرت این ساحل شده است . 

4 – Lamai ( لامای ) لامای در سواحل جنوب شرقی چاونگ واقع شده و دومین ساحل شلوغ و پر رفت و آمد جزیره به حساب می آید . از نظر تاریخی اقامت در این ساحل احتیاج به بودجه بیشتری دارد هرچند با افتتاح چندین هتل جدید این قسمت از جزیره نیز تنوع بسیار بالایی پیدا کرده است . 

5 – Talingname (تلینگ نم ) در گوشه جنوب شرقی جزیره واقع شده است و مکانی عالی برای قایق های بادبانی پیشرفته است . 

6 –Nathorn (نتورن ) مرکز اداری جزیره که جذابیت های محدودی برای گردشگر دارد .

7 –Maenam  ( م انم )در قسمت شمالی جزیره واقع شده که منطقه جدید برای گردشگری به حساب می آید با رستوران های زیبا و نزدیک به فرودگاه و تنها زمین گلف 18 سوراخ در جزیره نیز در این قسمت است . 

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com