سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
پوکت
پوکت
هواهین
هواهین
ساموئی
ساموئی

چشمه های آب گرم کلونگ توم کرابی

از دیگر جاذبه های گردشگری  کرابی به حساب می آیند. این چشمه ها در 70  کیلومتری شهر کرابی و در نزدیکی منطقه حفاظت شده  " پرابنگ کرام " قرار دارند . این چشمه ها در میان طبیعتی مملو از سرسبزی در حالی که آفتاب استوایی کرابی بر آنها می تابد ،می جوشند و گردشگران را وسوسه می کنند تا در آب و هوای گرم و مرطوب این شهر ، تن به این چشمه ها بسپارند.اگر طبیعت گردی از علاقه های سفر شماست این مکان دیدنی را از دست ندهید.

 این چشمه ها از گرمای حفره های آتش فشانی گرم می شوند و خاصیت گرمابخشی و شفابخشی زیادی دارند.. در واقع این چشمه های آب گرم یکی از طبیعی ترین و بکرترین چشمه های آب گرمی هستند که می توانید در سفرهای خود به اقصی نقاط جهان پیدا کنید .

دمای اب در این چشمه ها بین 35 تا 40 درجه سانتیگراد است .بخشی از خواص درمانی چشمه های آب گرم به نمک های معدنی طبیعی که در آن وجود دارد برمیگردد. این نمک های طبیعی برای دردهای رماتیسمی خاصیت درمانی دارند و به همین دلیل آب های این چشمه ها را به شفابخشی معروف کرده اند.

از شگفتی های طبیعت در کرابی این است که آب این چشمه های آب گرم پس از گرم شدن توسط حرارت آتش فشان ها و رسیدن به دمای 40 درجه به یک جویبار خنک می ریزند.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
کرابی دیدنی های کرابی جاذبه های گردشگری کرابی دیدنی های تایلند جاذبه های گردشگری تایلند تور تایلند

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com