سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
پوکت
پوکت
هواهین
هواهین
ساموئی
ساموئی

تپه های کائو کاناب نم کرابی

دو تپه ای هستند که خیلی ها آنها را به عنوان سمبل منطقه کرابی و البته مهم ترین جاذبه گردشگری و طبیعت گردی آن می شناسند . رودخانه کرابی به نام مرام کرابی نیز از میان این دو تپه می گذرد و منظره ای شگفت انگیز را می آفریند.

 

ارتفاع هر یک از این تپه ها 100 متر است . از  این دو تپه ،غارهای درون آنهاست که همه روزه گردشگران بسیاری از آن دیدن می کنند. غاری که در تپه سمت راست وجود دارد ، دارای دو دهانه است ، که یکی از آنها با شیبی تند به داخل غار منتهی می شود . اما اگر اهل ریسک و هیجان نیستید ، ورودی دوم شما را با امنیت کامل به داخل غار می رساند . برای دیدن این غارهای کهن باید ده دقیقه ای را پیاده روی کنید .

 

این غارها، نمونه هایی بسیار ارزشمند برای علم زمین شناسی هستند . در آنها مجموعه ای از بازمانده های زمین شناسی مهم را می توان مشاهده کرد . البته در سال های پیش اسکلت های انسانی بسیار قدیمی هم از این غارها به دست آمده است گفته می شود این انسان های باستانی احتمالا بعد از وقوع سیل،در غارها حبس شده اند.

 

بالا رفتن از دو تپه " کائو کاناب نم " و همچنین سر زدن به دهکده های ماهیگیری اطراف و مرکز فروش صنایع دستی منطقه می توانند جذابیت خاص خودشان را داشته باشند . 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
کرابی تور کرابی دیدنی های کرابی جاذبه های گردشگری کرابی دیدنی های تایلند جاذبه های گردشگری تایلند

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com