سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
پوکت
پوکت
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی

ایستگاه قطار سلطنتی هواهین

 یکی از شهرهای محبوب پادشاهان تایلند از گذشته تاکنون بوده است .ایستگاه قطار این شهر یکی از یادگاری های پادشاهان تایلند است . زمانی که خانواده سلطنتی تایلند برای گذراندن تعطیلات با قطار سلطنتی به هواهین می آمدند، فکر تاسیس یک ایستگاه راه آهن که مناسب برای خانواده سلطنتی باشد،جرقه زده شد . به دنبال آن ،این ایستگاه قطار در حوالی مرکز شهر هواهین و در زمان پادشاه یرمای چهارم ساخته شد که فاصله ای یک ساعته از شهر بانکوک دارد .

ایستگاه قطار سلطنتی در سال های ابتدایی عمر خود، بارها و بارها خانواده سلطنتی تایلند را دیده است اما در این سال های اخیر بیشتر از خانوداه سلطنتی ، گردشگرانی که برای دیدنش می آیند را دیده است . 

معماری تایلندی و رنگ آمیزی های چشم نواز ،این ایستگاه قطار را به اثری ماندگار تبدیل کرده است . در درون آن یک اتاق انتظار سلطنتی نیز وجود دارد که زیبایی آن را دو چندان می کند .

این ایستگاه قطار تاریخی با معماری زیبا و گذشته جالبی که دارد،گردشگران بسیاری به سوی خود می کشاند. 

به نوعی می توان گفت که این ایستگاه شهرتی جهانی دارد . به خصوص از زمانی که هفته نامه نیوزویک ، این ایستگاه را در فهرست بهترین ایستگاه های جهان در مقام هشتم دنیا اعلام کرد .،بر شهرت آن افزوده شد و علاقه گردشگران برای دیدن این اثر ارزشمند تایلند نیز افزایش یافت . 

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
ایستگاه قطار سلطنتی هواهین دیدنی های هواهین جاذبه های گردشگری هواهین تور هواهین

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com