سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
پوکت
پوکت
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی

بازار جیرجیرک هواهین

 اشتباه نکنید در بازار جیرجیرک ها ، هیچ جیر جیرکی خرید و فروش نمی شود و جیرجیرک ها هم هیچ نقش دیگری هم در این بازار ندارند جز اینکه در آنها جمع شده اند و صدایشان به وفور به گوش می رسد .

به خاطر تعداد زیاد جیرجیرکها و صدای همیشگی آنها در این بازار است که نام این بازار را " بازار جیرجیرک ها " گذاشته اند . این بازار از بازارهای قدیمی و سنتی تایلند است که در هوآهین قرار دارد .

با مراکز خرید مدرنی که برندهای معروف را عرضه می کنند در تایلند به فراوانی یافت می شوند و خرید از آن ها بخشی از لذت سفر به تایلند است اما بازارهای سنتی این کشور نیز خالی از لطف نیست .به ویژه اگر این بازار سنتی در یک شهر توریستی –ساحلی زیبا و دیدنی مانند هوآهین باشد،لذت بخش تر است .

بازار جیرجیرک ها نیز در فضایی روباز و در کنار جیرجیرک ها به عرضه صنایع دستی تایلند می پردازد. با گشت و گذاری در این بازار علاوه بر اینکه می توانید هوای عالی هواهین را استشمام کنید ،صنایع دستی بومی و هنرمندانه تایلندی ها را می بینید و می توانید از میان آن ها،یادگاری سفر به هواهین را انتخاب کنید .

پس از گشتن این بازار نیز،رستوران های مجاور آن با یک وعده غذایی یا نوشیدنی در کنار موسیقی زنده تایلندی ، پذیرای شما هستند.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری هواهین تور تایلند تور هواهین بازار جیرجیرک هواهین هواهین

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com