سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
هواهین
هواهین
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی

سینمای شناور پوکت

  یکی از دیدنی های بسیار جذاب پوکت است . این سینما به مناسبت فستیوال فیلم " فیلم روی صخره ناونوی " طراحی شد و پس از آن نیز برای خدمات به گردشگران مورد استفاده قرار گرفت .

 

این سینما در ناحیه ای میان دو صخره و در نزدیکی جزیره کودا واقع شده و برای رسیدن به آن حتما باید از دقایق استفاده کرد چون در میان آب ها قرار گرفته است . . طراحی این سینما به شکل مدولار و قسمت بندی شده است که از جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می رود .

 

شما بر روی قطعه های شناور روی آب می نشینید و پرده سینما شروع به نمایش فیلم می کند .  شب ها وقتی هوا تاریک می شود و زمان مساعد برای نمایش فیلم فرا می رسد ، سکوهای این سینما شلوغ می شوند و علاوه بر پرده سینما ، پرده ای از نمایش زیبای طبیعت نیز اطراف آنها را می گیرد . منظره صخره ای که در پشت سینما این سینماست نیز بر زیبایی آن می افزاید .

 

نکته جالب درباره این سینما ، ویژگی زیست محیطی آن است . این سینما تماماً از مواد بازیافتی استفاده شده بنابراین برای محیط زیست به ویژه محیط آبی که در داخل آن قرار گرفته است ، آسیبی ندارد .

 

فیلم دیدن در حالی که روی آب شناور هستید ، لذتی است که شاید هیچ جای دیگری نتوانید آن را تجربه کنید بنا بر این این جاذبه گردشگری پوکت را حتما در لیست نقاط مورد بازدی خود قرار دهید.

 

 

 

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
سینمای شناور پوکت دیدنی های پوکت دیدنی های تایلند جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری پوکت

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com