سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
هواهین
هواهین
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی

باغ حشرات و باغ وحش پوکت

 یکی از بهترین های باغ های دنیا که برای نگهداری و پرورش گونه های مختلفی از پروانه های مناطق استوایی ، حشره های دیگر و نیز انواع آبزیان است و از قطب های طبیعت گردی در تایلند به شمار میرود. این باغ در 3 کیلومتری از قلب شهر پوکت در معرض دید علاقمندان و گردشگران قرار گرفته است .

شما در این باغ ، قدم به دنیای جانداران کوچک جثه می گذارید . حشرات اصلی ترین ساکنان این باغ را تشکیل می دهند بطوری که بیش از 80 درصد جانداران این باغ حشرات هستند . در این باغ حشراتی وجود دارد که پیدایش حیات آنها بسیار قبل تر از پیدایش انسان و مربوط به 400 میلیون سال قبل است . 

گشت و گذار در این باغ ، در حالی که می توانید بدون هیچ تهدیدی در طبیعتی پر از پروانه و شاپرک ها قدم بزنید ، تجربه ایست که در کم تر لحظات زندگی اتفاق می افتد پس این جاذبه گردشگری و طبیعت گردی را در سفر به تایلند از دست ندهید. 

پس از الین باغ به دیدن باغ وحش پوکت نیز بروید . این باغ وحش نیز کلکسیونی از انواع جانوران است . در اینجا تمساح ها و حیوانات درنده به وفور یافت می شوند . میمون ها و شیطنت هایی که دارند نیز از دیدنی ها ی جذاب این باغ وحش است . این باغ وحش باغی به نام باغ ارکیده دارد که در نوع خود بسیار دیدنی و بی نظیر است .

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
باغ حشرات و باغ وحش پوکت دیدنی های پوکت جاذبه های گردشگری پوکت تور پوکت تور تایلند جاذبه های گردشگری تایلند

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com