سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پاتایا
پاتایا
هواهین
هواهین
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی

فیل سواری در پوکت

 

یکی از اصلی ترین تفریحات مردم پوکت فیل سواری است . شما نیز می توانید این تفریح را در هرجایی از پوکت امتحان کنید اما بهترین مکان برای این تجربه " جنگل " است تجربه ای که آن را فراموش نخواهید کرد . . در طبیعتی بکر که درختان تنومند از دل خاک روییده اند و گیاهان نازک و گوناگون زمین جنگل را پوشانده اند ، سوار بر تن تنومند یک فیل ، از میان یک جنگل استوایی عبور می کنید .

مطمئنا تصویری که از روی یک فیل از پوکت می بینید با تصاویر دیگری که از این شهر توریستی و جنگل هایش دیده اید متفاوت خواهد بود .

فیل ها شما را بر پشت خود سوار می کنند و به زیباترین مکان ها در طبیعت پوکت می برند . بعد از فیل سواری  می توانید،  ادامه مسیر خود در جنگل را با یک کلک طی کنید .

اگر کمی اهل ماجراجویی و ریسک باشید نیز طناب هایی در مسیری 200 متری روی رودخانه های پوکت وجود دارند که می توانید با سرخوردن از روی آنها از سمتی به سمت دیگر رودخانه بروید این یکی از هیجان انگیزترین و دلهره آورترین سرگرمی ها در پوکت است .

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
فیل سواری در پوکت طبیعت گردی در تایلند طبیعت گردی در پوکت تور تایلند تور پوکت جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری پوکت

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com