سایر شهرها
آیوتایا
آیوتایا
چیانگ مای
چیانگ مای
بانکوک
بانکوک
پوکت
پوکت
هواهین
هواهین
کرابی
کرابی
ساموئی
ساموئی

جزیره مرجانی پاتایا

 یا کولان یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری پاتایاست .این جزیره را در هفت کیلومتری شهر پاتایا می توانید بیابید . فاصله این جزیره از پاتایا ، با قایق موتوری 15 و با لنج 45 دقیقه است . بخشی از شهرت جزیره کولان به خاطر داشتن سواحل شنی سفید و نرم ، آب های شفاف و تمیز و آرامش حاکم بر آن است . 

اما بخش بیشتری از شهرتش مربوط به داشتن مرجان هاست  مرجان هایی که شما می توانید سوار بر یک قایق شیشه ای شده و از کف قایق ، این مرجان ها را تماشا کنید .

هر روز صبح لنج های بسیاری به قصد طبیعت گردی به سوی این جزایر حرکت می کنند و بعد از ظهر باز می گردند . گردشگران اصلی ترین مسافران این لنج ها هستند که صرفا با شنیدن آوازه مرجان های زیبای این جزیره به سوی آن می روند .

امتیاز این جزیره به داشتن مرجان های کم نظیرش محدود نمی شود .

بلکه جزیره کولان یکی از بهترین مکان های دیدنی تایلند برای انجام انواع و اقسام ورزش ها و تفریحات آبی و همچنان استراحت در ساحل است . 

در این جزیره تایلند امکان شنا ، غواصی ، حمام آفتاب ، اسکی روی آب و موج سواری برای همه وجود دارد . رستوران های متعددی نیز در ساحل وجود دارند که شما می توانید پس از انجام این ورزش ها ، از غذاهای دریایی این رستوران ها لذت ببرید .

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
تور پاتایا جاذبه های گردشگری پاتایا دیدنی های پاتایا پاتایا

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com