سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
کیپ تاون
کیپ تاون
پرتوریا
پرتوریا
دوربان
دوربان

موزه های دیدنی پورت الیزابت

 

موزه مکان قرمز

این موزه در سال 2005 افتتاح شده است و در حومه نیو برایتون قرار دارد. در این موزه که یک موزه نژادپرستی است ، جعبه های خاطراتی وجود دارد که هرکدام زندگی و دیدگاه یکی از افراد مبارز با آپارتاید را بیان می کند . این موزه ، رستوران ، تالار کنفرانس و کتابخانه دارد و از نظر معماری بسیار زیبا و خاص است.

 

موزه نیروی هوایی

در این موزه ، اطلاعاتی از هواپیما و سفرهای هوایی در کنار نه هواپیما ، یک هلی کوپتر و جت جنگنده به نمایش گذاشته شده که تماشای آن بسیار جالب است.

 

موزه موتور سنت کرویکس

در این موزه که قدمت آن به سال 1901 باز می گردد ، بیش از 80 اتومبیل و نیز نمایشگاه های وابسته به صنعت خودرو وجود دارد . این موزه ، مجموعه ای دیدنی از اتومبیل های کلاسیک را به نمایش گذاشته است.

 

موزه هنری شهری نلسون ماندلا

این موزه در سال 1956 ساخته شده و مجموعه هایی دیدنی از هنر آفریقای جنوبی و بریتانیا و نیز هنرهای آسیایی را به نمایش گذاشته است.

 

کتابخانه عمومی مرکزی

این کتابخانه ، ساختمانی ممتاز و برجسته در پورت الیزابت است و به عنوان اولین ساختمان با اسکلت فلزی در شهر شهرت یافت. بسیاری از مصالح آن از انگلستان آمده و در ورودی آن مجسمه ای مرمری از ملکه ویکتوریا نصب شده است . این بنا در یک صد سال گذشته ، در میدان بازار و با استفاده از بودجه عمومی و کمک های مردمی ساخته شده است.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
دیدنی های پورت الیزابت جاذبه های گردشگری پورت الیزابت موزه های پورت الیزابت پورت الیزابت تور تور آفریقای جنوبی آفریقای جنوبی اطلاعات گردشگری پورت الیزابت

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com