سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
کیپ تاون
کیپ تاون
پرتوریا
پرتوریا
دوربان
دوربان

مراکز خرید پورت الیزابت

 

مرکز خرید گرینا کریز

بزرگ ترین مرکز خرید پورت الیزابت است که در اکتبر 1981 احداث شد و با توجه به وجود فروشگاه های متنوع ، هرماهه پذیرای بیش از یک میلیون خریدار است. این مجموعه ، سالن کنفرانس ، فروشگاه های جواهرات ، رستوران ، فروشگاه های لباس ، داروخانه ، عکاسی و فروشگاه های متعددی دارد و تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است.

 

مرکز خرید پارک والمر

این مرکز خرید که در سپتامبر 1988 بازگشایی شد ، در حومه والمر و تقریبا در جنوب شهر و در فضایی به وسعت 34 هزار متر مربع قرار دارد. این مرکز خرید بیش از 107 فروشگاه دارد و ارائه دهنده طیف وسیعی از خرده فروشی ، رستوران ، سینما و امکانات متنوع دیگر است.

 

مرکز خرید بریج

این مرکز خرید در فضایی به وسعت 26 زار متر مربع ، در جنوب شهر واقع شده است . در این مکان 85 فروشگاه شامل فروشگاه های خرده فروشی ، خدمات ، سرگرمی و رستوران وجود دارد . اتاق کودک ، فعالیت هایی ویژه معلولان و فضاهای آزاد از دیگر امکانات این بازار است.

 

مجموعه واکردرایو

این مجموعه نبش خیابان کابیگا و واکردرایو قرار دارد و ترکیبی از مغازه های مختلف از وسایل تزئینی ، لباس و غیره است. در مرکز خرید آن یکی از شعبه های گروه پیک اند پی قرار دارد که یکی از خرده فروشان بزرگ و موفق در زمینه مواد غذایی ، پوشاک و کالاهای عمومی است و امروزه 775 فروشگاه ، از جمله هایپرمارکت ، سوپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای دارد.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
اطلاعات گردشگری پورت الیزابت جاذبه های گردشگری پورت الیزابت دیدنی های پورت الیزابت راهنمای سفر به آفریقای جنوبی مراکز خرید پورت الیزابت آفریقای جنوبی تور تور آفریقای جنوبی مراکز خرید آفریقای جنوبی

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com