سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
کیپ تاون
کیپ تاون
پرتوریا
پرتوریا
پورت الیزابت
پورت الیزابت

سواحل دوربان

 

در کنار سواحل این شهر مکان های زیبایی ساخته شده است. از جمله زیباترین و مشهورترین آن ها می توان نمونه های زیر را نام برد:

خلیج پلنتی پیرز

این خلیج در میان سواحل مالی دوربان قرار دارد و بسیار محبوب ماهیگیران است. این ساحل زیبا و دلنشین ، یک پارک تفریحی و یک مزرعه حیوانات دارد.

گلدن مایل

گردشگاهی زیبا در نزدیکی ساحل و مجاور منطقه تجاری مرکز شهر است که سرگرمی ها و تفریحات بسیاری در قسمت شمالی دارد . بخش وسیعی از گلدن مایل که به طور مصنوعی با موج شکن های مختلف جدا شده اند ، فرصتی بسیار خوب را برای شناگران و دوستداران آفتاب فراهم می کنند تا از هوای مطلوب و نیمه گرمسیری اقیانوس هند لذت ببرند.

ملکه آفریقایی

قایق بادبانی زیبایی به طول پانزده متر است که دو بار در روز در اطراف بندر دوربان با کمک باد حرکت کرده و مناظری زیبا و دلنشین را از تماشای وال ها و دلفین ها نشان می دهد.

نهر کروکودیل

در حدود چهل کیلومتری شمال شهر و در مجاورت رودخانه تانگات ، آبگیری واقع شده که محل زندگی چندین هزار کروکودیل ، تمساح ، سوسمار ، مارها و دیگر خزندگان است. در اطراف این منطقه ، بوته ها و تپه های بسیار ، آبشار ، دشت رودخانه و درختان بلند خودنمایی می کند . فروشگاه های اجناس چرم کروکودیل نیز از دیدنی های این منطقه است.

برد ناتال شارکز

این منطقه در 15 کیلومتری شمال دوربان واقع است و محل زندگی افراد نیروی دریایی خارج از سواحل دوربان است . در این منطقه ، شبکه هایی به همراه تدابیر حفاظتی بر علیه حمله کوسه ها در سراسر سواحل کوازولوناتال ایجاد شده است. همچنین نمایش های روزانه ، کالبد شکافی بدن کوسه ها و سالن نمایش ماهیان و کوسه ها از دیدنی های این منطقه است.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
دیدنی های دوربان راهنمای سفر به آفریقای جنوبی جاذبه های گردشگری دوربان سواحل دوربان تور آفریقای جنوبی جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com