سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
کیپ تاون
کیپ تاون
دوربان
دوربان
پورت الیزابت
پورت الیزابت

موزه های شهر پرتوریا

موزه تاریخ فرهنگ ملی 

موزه ای شگفت انگیز که به فرهنگ و میراث آفریقای جنوبی اختصاص داده شده است ، اکنون آن را ویندو آفریقا یا پنجره ای به آفریقا نیز می نامند. موزه تاریخ و فرهنگ ملی ، پنجره ای به سمت تاریخ فرهنگی این کشور است . موزه ، روی تفاوت های فرهنگی و تاریخی مردم آفریقا تاکید دارد . همچنین ، در این محل نگارخانه هنری نیز قرار گرفته است . این موزه ، در خیابان ویساگی تقریبا در مرکز شهر قرار دارد.

موزه تاریخ فرهنگ ملی

موزه تکنولوژی و علم

این موزه ، در خیابان اسکینر شهر احداث شده و مکانی جالب از نمایشگاه ها و کشفیات امروز است و هدف آن ، آشنایی جوانان با علوم است . در این موزه ، مدل های جذاب و نمایشگاه های آموزشی بسیاری ارائه می شود.

موزه سامی مارکز

موزه سامی مارکز ، سالنی با چهل و هشت اتاق است که به سبک زندگی باشکوهی از یک خانواده اشرافی ویکتوریایی را بازگو می کند . این اتاق ها ،  با اثاثیه ای لوکس و نقاشی های زیبا و بی نظیر تزیین شده اند .

موزه سامی مارکز

موزه خانه پائول کروگر

موزه خانه پائول کروگر ، در سال 1884 ، با طراحی نام کلاریج ساخته شد و به دلیل کیفیت نامطلوب مصالح ، به جای آب در مخلوط سیمان ، از شیر استفاده شد. سبک اینخانه ویکتوریایی است و تقریبا در غرب شهر قرار دارد.

موزه خانه پائول کروگر

موزه آنتون ون واوو

این موزه در گذشته ، اقامتگاه و کارگاه هنری مجسمه ساز هلندی ، آنتونی ون واوو ، پدر مجسمه سازی آفریقای جنوبی بود . در این موزه ، شصت اثر از وی ، باغچه ای زیبا  یک برکه ماهی نیز به چشم می خورد . این موزه ، درمنطقه بروکلین و تقریبا در مرکز شهر قرار دارد.

موزه آنتون ون واوو

موزه هنری پرتوریا

موزه هنری پرتوریا ، در تقاطع خیابان وسلز و خیابان اسچوی مان ، به عنوان فروشگاه آثار هنری وابسته به شورای شهر ساخته و سرانجام ، در سال 1963 با تلاش این شورا به موزه ای هنری تبدیل شد . در این موزه ، آثار هنری مربوط به قرن های 17 تا 20 وجود دارد.

موزه هنری پرتوریا

نگارخانه هنری دانشگاه آفریقای جنوبی

نگارخانه هنری دانشگاه آفریقای جنوبی ، مجموعه ای شگفت انگیز و دائمی از آثار زیبای مجسمه سازی و آثار هنری اطراف آفریقای جنوبی و نیز ، برگزارکننده نمایشگاه های متنوع موقت است. این نگارخانه ، در ساختمان گورونگ در دانشگاه آفریقای جنوبی قرار دارد.

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com