سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
کیپ تاون
کیپ تاون
دوربان
دوربان
پورت الیزابت
پورت الیزابت

مراکز خرید پرتوریا آفریقای جنوبی

خرید 

شهر پرتوریا فروشگاه های کوچک مستقل ، مغازه ها و بازارهای خیابانی و نیز مراکز مدرن خرید بسیاری دارد که گردشگران زیادی را جذب می کند . عده ای براین باورند که این شهر ، بهترین بازارها در آفریقای جنوبی را دارد و بنابراین ، آخر هفته های بسیار شلوغی را سپری می کند . از مهمترین این مراکز می توان به نمونه های زیر اشاره کرد .

مرکز خرید پارک دی بروین

این مرکز نبش خیابان آندریس و خیابان ورمیولن ، تقریبا در جنوب غربی شهر واقع شده و یکی از اصلی ترین مجموعه های خرید شهر و ارائه دهنده نمونه هایی زیبا از آثار سفالی و چوبی است.

مرکز خرید واندر پارک

این مرکز خرید ، با وسایل سرگرمی و خرده فروشی های بسیار و بیش از 130 فروشگاه ، سینما و رستوران مختلف در نبش خیابان هنریچ قرار گرفته است.

مرکز خرید کولوناده

این مرکز خرید وسیع در شمال شهر ، در منطقه کولوناده واقع شده و با بیش از 150 فروشگاه ،زمین اسکیت روی یخ ، با استاندارد المپیک هم دارد.

مرکز خرید سانلام

مرکز خرید نسبتا بزرگی در خیابان آندریس و در مرکز پرتوریاست و فروشگاه های صنایع دستی و لوازم خانگی بسیار زیادی دارد.

فروشگاه بزرگ سنچریون

این مجتمع عظیم دارای سالن های سرگرمی همچون سینما و مراکز نمایشگاهی و بیش از دویست فروشگاه و رستوران است .این فروشگاه در بین شهر پرتوریا و میدراند در جاده ژوهانسبورگ قرار دارد.

فروشگاه بزرگ سنچریون

مرکز خرید پارک منلین

مرکز خرید پارک منلین از مراکز بزرگ خرید که در سال 1979 ، در نبش خیابان لوییس ، جنوب شرقی شهر احداث شد . این مجموعه ، متشکل از سیصد فروشگاه داخلی و خارجی و نیز یک سینمای بزرگ و بیش از چهل رستوران و غذا خوری است.همچنین در آن ، محلی نیز برای اقامه نماز برای مسلمانان ساخته شده است.

مرکز خرید پارک منلین

مرکز خرید آرکادیا

مرکز خرید آرکادیا در خیابان بیاتریکس ، در یکی از مناطق پرجمعیت حومه شهر پرتوریا ، با مجموعه ای از دفترهای اداری ، فروشگاه های زنجیره ای ، بوتیک ، صنایع دستی و یک سالن ژیمناستیک ساخته شده است.هتل آرکادیا نیز در بخشی از این مجموعه احداث شده است.

بوئرمارک

بازاری در پرتوریا و شامل غذاهای سنتی آفریقای جنوبی ، گل ، وسایل موسیقی و محصول جدیدی است که اتحادیه کشاورزی ترنسوال آن را راه اندازی کرده است ا این بازار تقریبا در شرق شهر قرار دارد.

بازار هاتفیلد

بازار هاتفیلد در خیابان بورنت و تقریبا در مرکز شهر قرار دارد و بهترین مکان برای خرید سوغات اصیل آفریقا ، یادگاری ها ، سنگ های گران بها و نیز پوشاک و اشیا عتیقه است .

بازار هاتفیلد

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
جاذبه های گردشگری پرتوریا جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی دیدنی های پرتوریا دیدنی های آفریقای جنوبی مراکز خریدپرتوریا مراکز خرید آفریقای جنوبی تور پرتوریا تور آفریقای جنوبی تور راهنمای سفر به آفریقای جنوبی راهنمای سفر به پرتوریا

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com