سایر شهرها
لیمپوپو
لیمپوپو
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ
پرتوریا
پرتوریا
دوربان
دوربان
پورت الیزابت
پورت الیزابت

سواحل کیپ تاون

ساحل های کیپ تاون

کیپ تاون ساحل های زیبای بسیاری دارد که در تمامی طول سال میتوا در آنها موج سواری کرد و میزبان باد فراوانی که در این منطقه می وزد، مکانی ایده آل برای قایقرانی  و موج سواری بادبانی فراهم کرده است؛ همچنین در آب های زلال و شفاف کیپ تاون می توان غواصی با ماسک و غواصی با کمک لوله را انجام داد و البته پوشیدن لباس غواصی به علت سرمای آب ضروری است. در انتداد شبه جزیره وجود دارند. خط ساحلی خلیج فالس، عموماً آرانترو بی سرو صداتر از ساحل های مدرن اطلس است. آب این خلیج بسیار گرم تر بوده و عمق کم آن برای شنا امن و لذت بخش است.

خلیج کمپس: 

این خلیج تا مرکز شهر کیپ تاون، فقط پانزده دقیقه فاصله دارد و وجود کوه تیبل، چشم انداز و منظره ای زیبا را پدید آورده است. با این وجود به اعتقاد بسیاری، این ساحل کمی بادخیز و آب آن ، تا حدی سرد و همراه با امواج شدید است.

کومتجی:

این منطقه که برای موج سواری منطقه ای بسیار مناسب میباشد و همچنین به داشتن خرچنگ های خاردار مشهور است که اهالی کیپ تاون به آن کوم میگویند.

ساحل لیاندود:

ساحل لیاندود و خلیج ماسه ای آن، حدوداً بیست دقیقه از مرکز کیپ تاون فاصله دارند. این ساحل با دیگر  ساحل کاملاً متفاوت است. این ساحل در غرب شهر واقع شده و یکی از گران قیمت ترین زمین های آفریقای جنوبی را دارد.

ساحل کلیفتون:

در حوالی کلیفتون، در غرب شهر و شمال لیاندود  چهار ساحل متصل بسیار معروف وجود دارد که می توان از کنار جاده ویکتوریا پیاده به آنجا رفت. این ساحل ها در کیپ تاون در زمره مدرن ترین ساحل ها به منظور گرفتن حمام آفتاب به شمار می آید در تور آفریقای جنوبی میتوانید از این منطقه ی توریستی لذت ببرید.

از دیگر سواحل کیپ تاون میتوان ساحل نوردهوئک، وست کوست و بولدرز را نام برد.

 

تصاویر

سایر جاذبه ها

به این مطلب امتیاز دهید:
امتیاز کاربران 0.0 (0 نفر)
برچسب ها
جاذبه های کیپ تاون سواحل کیپ تاون کیپ تاون تور آفریقای جنوبی تور کیپ تاون تور سافاری آفریقای جنوبی

ارسال نظر

شرکت خدمات گردشگری یاسمین پارسه

بلوار میرداماد, میدان مادر (محسنی), خیابان وزیری پور, کوچه کاووسی, پلاک ۶۲ واحد۳

۰۲۱-۲۲۲۶۱۰۰۲

۰۲۱-۲۲۲۷۲۱۹۹

info@iranjasminco.com